Наверх ˄
Фільтри
×
Ціна
Сортування
×

Аспідистра лист

Фільтри
Ціна
Сортувати по:

Багаторічна рослина аспідісра прийшла до нас із лісів Східної Азії. Під цією рослиною в дикому середовищі часто люблять ховатися змії, тому інша назва у нього «покажчик змій». Сама рослина цвіте дуже повільно і радує своїм цвітінням лише протягом одного дня. Воно добре витримує дефіцит сонячного світла і може зростати навіть за поганої екології. Аркуш аспідістри використовується у флористиці як декоративний елемент, який можна додати для створення вишуканого та оригінального букету.

 

Купити лист аспідистра

Інтернет-магазин DonPion пропонує купити листя аспідістри як прикрасу для квіткової композиції. У нашому асортименті представлено кілька видів цієї рослини. Класичний лист аспідистра має довгасту форму та зелене забарвлення. Він привертає до себе увагу своєю перистою формою та глянцевим блиском. У нас можна також замовити лист аспідистра Мілки Вей. Це красива вічнозелена рослина, яка завдовжки становить близько 60 см. Свою назву цей сорт отримав через те, що на його пластинах видніються білі смужки.

У домашніх умовах аспідістру можна висаджувати в горщики, проте за нею потрібно встановити дуже ретельний догляд, так як ця рослина дуже вибаглива і при зміні умов її зростання вона може швидко засохнути.

 

Листя аспідистра у флористиці

Якщо любителі свійських рослин вирощують аспідістру в горщиках на підвіконнях, то флористи вважають за краще використовувати листя цієї рослини при складанні квіткових композицій. Завдяки своїй формі лист аспідістри у букеті виглядає дуже лаконічно. Він здатний надати букету висоти, об'єму та оригінального зовнішнього вигляду. Завдяки своєму насиченому зеленому відтінку листя аспідістри стає чудовим тлом для квіткової композиції в пастельних тонах. Букети які включають листя аспіристри виглядають оригінально і привабливо.

Якщо ви хочете замовити незвичайний букет, тоді обов'язково попросіть флориста, щоб при складанні композиції він включив до неї листя аспідістри. Від цього букет стане більш розкішним та помітним, а ціна його практично не зміниться. Наші флористи з радістю складуть чудову квіткову композицію з листям аспідистра, яка не залишить вас байдужою.

читати все згорнути
Доставка квітів у всі райони Києва:
Доставка квітів в інші населені пункти: