Наверх ˄
Фільтри
×
Ціна
Квіти
Колір
Кому
Сортування
×

Букет в конверті

Фільтри
Ціна
Квіти
Колір
Кому
Сортувати по:

Отримати оригінальні букети можна не лише за допомогою екзотичних та дорогих квітів. Флористи навчилися робити компактні та мініатюрні композиції в конвертах. Це оригінальний та стильний подарунок, який можна вручити кожному з приводом та без нього. Кожній жінці такий подарунок буде приємним і вона оцінить такий жест.

 

Букети у конвертах

Букет у конверті є невеликою красивою композицією, що складається з декоративного конверта, з внутрішньої частини якого виглядає квіткова композиція. Приголомшливий і цінний подарунок, який можна вручити для найближчих людей, колег по роботі або дорогій для вас людині. Вони створюються на основі креативних ідей та з урахуванням правильного поєднання рослин та їх кольорів.

Особливого шарму всій композиції надає керамічний конверт ручної роботи. Виріб з кераміки забезпечує презентабельність і одночасно виступає для квітів як ваза. Деякі моделі мають спеціальні ножки для стійкого розташування конверта на поверхні. Міцний керамічний конверт буде надійною основою для букету квітів.

 

Чому варто замовити букети в конвертах у магазині DonPion

У нашому магазині на покупця чекає оригінальна продукція, виготовлена ​​професійними флористами. Кожен наш співробітник при складанні таких букетів вкладає в нього душу та всю свою творчість. Букети в конвертах виходять оригінальними та неповторними.

Такий подарунок можна придбати як знак подяки. Якщо ви хочете віддячити людині, але знаєте що купувати коробку цукерок занадто банально, тоді презентуйте цей подарунок, від якого адресат точно залишиться у повному захваті.

 

Що може зробити флорист

Наш флорист може зробити унікальну композицію, в якій гармонічно поєднуватимуться різні види квітів. В одному виробі флорист може поєднати декілька різних рослин, які створять об'ємну, фактурну та привабливу композицію.

Замовляйте букети у конвертах з особливої ​​нагоди або з метою здивувати адресата незвичайним подарунком. У нашому каталозі можна підібрати потрібний варіант зі швидкою доставкою по Києву та області.

читати все згорнути
Доставка квітів у всі райони Києва:
Доставка квітів в інші населені пункти: