Наверх ˄
Фільтри
×
Ціна
Сортування
×

День батька

Фільтри
Ціна
Сортувати по:

Як вибрати подарунок на день батька? 

День батька – популярне у всьому світі свято, що йде корінням із США. Воно встигло завоювати любов і в Україні. Офіційно воно щорічно відзначається третього тижня червня. Цього прекрасного дня на знак любові та визнання за все, що вони зробили для сім'ї, батьків прийнято обдаровувати чудовими подарунками. Але не лише батьки заслуговують на подарунки: у цей день прийнято дарувати пам'ятні сувеніри та потрібні речі дідусям, дядькам, влаштовувати для них вечірки, посиденьки у кафе.

Ну а якщо батька вже немає в живих, на його могилу прийнято приносити букет квітів.

Але яким має бути подарунок на день батька? На допомогу прийде онлайн-магазин Donpion. Варто звернутися до його каталогу, щоб знайти потрібні та правильні подарунки та зробити правильний вибір. 

 

Різноманітність подарункових наборів на день батька від Donpion

Каталог магазину містить безліч потрібних, відмінних і просто приємних подарунків, які ваш батько напевно гідно оцінить. Можна вибрати окремі речі, так і оригінальні подарункові набори. У день батька подарунки – необхідна умова успішного свята. Сайт пропонує такі товари:

 

Вибір подарунка на день батька

Піднести батькові подарунок цього дня – значить згадати про сімейні цінності, висловити батькові повагу, любов та увагу. Необхідно дізнатися, що любить ваш батько, чим захоплюється, якому хобі приділяє найбільше свого часу. Можливо, він обожнює рибалку - тоді варто піднести йому ящик для блешень, а може - пристрасно захоплений шашликом, і в цьому випадку знадобиться набір для мангалу і фартух зі смішним написом.

Найпростіший подарунок татові на день батька – це набір із квітами, цукерками та алкогольним напоєм, наприклад, віскі. Прекрасні рамки пам'ятних фото.

Чудові та незвичайні подарункові листівки, надписані рукою сина чи доньки, причому вік не важливий, важливим є послання. Надпишіть листівку так, щоб батько відчув послання любові, згадайте якусь ситуацію, просто висловіть словами любов і подяку до цієї прекрасної людини. Адже батько не просто батько, він наставник та вихователь.

 

Подарунки чоловікові на день батька

У це свято дружина може порадувати чоловіка прекрасними і, головне, потрібними подарунками, висловивши таким чином подяку за все, що він для неї зробив. То що подарувати чоловікові на день батька?

Можна подарувати, наприклад, сертифікат на чоловічу стрижку або оригінальний пивний келих зі смішним написом, пам'ятну чашку. 

Оригінальний подарунок чоловікові – суміші для коктейлю, щоб він відчув себе барменом:

  • суміш для коктейлю Drink Master "BLUE LAGOON";
  • суміш для коктейлю Drink Master «Тропікана»; 
  • суміш для коктейлю Drink Master "FLAVORED ROSE".

Можна подарувати і букет квітів - чоловічі букети останнім часом увійшли в моду. Прекрасна ідея – замовити на сайті Donpion квіти поштучно та на основі їх скласти власний букет, або скористатися каталогом, та замовити один із готових букетів. Можна скласти смішний букет з шкарпеток та квітів, з трусів та квітів, з пивних банок та квітів. Такі гумористичні букети чудово доповнять свято.

 

Замовити подарунок на день батька в Donpion з доставкою 

Купити подарунок на день батька у Donpion з доставкою – просто. Достатньо підібрати потрібне, зробити замовлення на сайті, та подарунок буде доставлений вам протягом 2 годин.

 

FAQ

🎀Які є ідеї для подарунків на день батька?

Онлайн-каталог сайту Donpion підкаже ідеї оригінальних подарунків.

❤Як вибрати подарунок на день батька?

Щоб вибрати вдалий подарунок батькові, варто проаналізувати його хобі та захоплення, та купити щось, що буде йому корисним. Наприклад, цікаву книгу, якщо він захоплений читанням, або рибальське приладдя, якщо він затятий рибалка.

💐Де можна купити незвичайний подарунок на день батька? 

Великий вибір незвичайних та якісних подарунків на день батька представлений в онлайн-магазині Donpion. Менеджери магазину з радістю допоможуть покупцеві порадою.

💎Які ідеї для подарунків на день батька? 

Найкращі подарунки на день батька, це ті, яким можна знайти застосування. Наприклад, чашка зі смішним написом, пивний або винний келих, рамка для фотографії.

читати все згорнути
Доставка квітів у всі райони Києва:
Доставка квітів в інші населені пункти: