Наверх ˄
Фільтри
×
Ціна
Сортування
×

Фрезія

Фільтри
Ціна
Сортувати по:

Фрезія - це південноафриканська рослина з гарною формою та ніжними пелюстками. У дикому середовищі налічується близько 20 видів цієї рослини. Найбільш популярною є фрезія гібридна. Квітка фрезія є ніжною рослиною з приємним ароматом, який чимось нагадує запах конвалії. За своїм зовнішнім виглядом фрезія можна порівняти з орхідеями. У продажу можна побачити ці рослини в різних колірних рішеннях. У природі воно любить рости у вологих місцях, які знаходяться ближче до води. Садівники люблять садити його у відкритий ґрунт, а флористи з нашого салону використовуватимуть його для створення оригінальних букетів.

 

Купити фрезію у Києві

Якщо ви хочете оригінальний букет з ніжних та привабливих рослин, тоді ми вам рекомендуємо звернути увагу на букет із фрезій. Флористичний салон DonPion пропонує фрезії купити у Києві за доступною вартістю. Наші спеціалісти створять чудові букети з урахуванням усіх ваших побажань.

Флористи підберуть у букет фрезії різних відтінків:

 • білу;
 • рожеву;
 • фіолетову;
 • бузкову;
 • жовту;
 • інші.

Ми гарантуємо, що в букеті будуть лише свіжозрізані квіти, ретельно підібрані один до одного за розміром та колірним забарвленням. Якщо ви хочете зробити незвичайний та приємний подарунок для близької людини, тоді обов'язково зверніть увагу на букети із фрезій. Такий повітряний і легкий презент буде доречним до будь-якого свята та з приводу.

 

Особливості фрезії

Навколо квітки фрезії витає багато різних міфів та фактів. Друга назва цієї квітки «капський конвалія». Така назва походить завдяки регіону, в якому ростуть дикі сорти. Букети із фрезій мають багаторічну історію. У 19 столітті вони символізували собою прихильність та довіру. Фрезії є весняною квіткою, а тому вона символізує собою початок нового життя. Найбільшим постачальником фрезії є Нідерланди.

Важливою перевагою даної квітки є її тривалий період виділення аромату. Якщо ви поставите ці квіти у вазу, то протягом як мінімум 10 днів фрезії випромінюватимуть легкий і приємний аромат, наповнюючи їм весь простір у приміщенні.

Завдяки своєму запаху ця рослина використовується при виготовленні різних парфумів. Також варто відзначити, що кожен сорт має неповторний запах. Тому парфумери звертають увагу на всі сорти фрезії.

Фрезії купити варто тільки через один їхній аромат. В даному випадку ця рослина поєднує в собі як приємний запах, так і бездоганний зовнішній вигляд. Тому букет із фрезії можна вважати ідеальною композицією на подарунок на найвідповідальнішу дату. Рослина також є сировиною для виготовлення косметики.

 

Види фрезії

Загалом налічується близько 200 сортів цієї рослини. Найвідомішими вважаються такі сорти як Армстронг та Надломлена. Саме ці два сорти стали основою появи більшості інших сортів. Обидві рослини були використані селекціонерами для виведення нових сортів.

Сорт Армстронг є квітами червоного і рожевого кольору. На одному суцвітті налічується близько 3-5 штук квіток. Вони з'являються на високих стеблах, які завдовжки становлять близько 80 см. Рослини відносяться до весняних квітів, які починають розквітати у травні.

Якщо говорити про сорт надламаного, то за висотою дані рослини в два рази менше в порівнянні з сортом Армстронг. Стебла є більш тонкими та великими. Суцвіття виходить у вигляді привабливих пензлів. Забарвлення такого сорту може бути білим або помаранчевим. Своїм цвітінням сорт Надломлена радує вже на початку весни.

В результаті схрещування Армстронг та надламаний селекціонери змогли отримати ще один популярний сорт Гібридна. Особливість цього сорту полягає у великих квітках, які в діаметрі можуть становити 5-7 см. Такі рослини привертають увагу за рахунок великої кількості квіток. В одному пензлі може бути близько 8-10 квіток. Стебло у рослини виходить розгалужене і високе, що забезпечує для всієї квітки гарний вигляд. Флористи дуже люблять займатися з цією рослиною, тому що вона дуже добре підходить для зрізування. Після складання букета в ньому протягом багатьох днів зберігається свіжість та стійкий аромат.

Якщо ви хочете замовити фрезії популярних сортів, тоді ви можете вибрати з нашого каталогу відповідний для вас варіант. У нашому асортименті представлена велика кількість різних сортів фрезій у різних кольорах. Якщо ви любите букети, де використовують рослини з великою кількістю розгалужень і суцвіть, тоді саме такий букет ви отримаєте, якщо замовите композицію з фрезій.

 

Як квітка використовується у флористиці

За рахунок свого привабливого вигляду фрезії дуже цінуються флористами. З ними дуже приємно працювати, тому що вони добре зрізаються і тривалий час зберігають свіжість та аромат. Вони чудово виглядають у монобукеті і при цьому добре поєднуються з іншими рослинами. Це одна з улюблених квіток, яка використовується у весільній флористиці. Він завжди приходить на допомогу при оформленні різних інтер'єрів. Його чарівний зовнішній вигляд не залишить байдужим жодної людини.

За допомогою фрезій флористи створюють букети різних форм:

 • довгастої;
 • каскадний;
 • спадаючою;
 • кулястої.

Будь-який професійний флорист із нашого салону надасть вам чудовий букет із фрезій у поєднанні з такими квітами як:

 • тюльпани;
 • півонії;
 • еустоми;
 • троянди.

Кожен такий букет виглядатиме по-своєму красиво і привабливо. Доступна на фрезії ціна разом з їх приємним ароматом та бездоганним зовнішнім виглядом робить ці рослини оптимальним рішенням для покупки. Якщо ви розраховуєте купити ідеальний і красивий букет, обов'язково зверніться в наш салон за покупкою композиції з фрезій.

читати все згорнути
Доставка квітів у всі райони Києва:
Доставка квітів в інші населені пункти: