Наверх ˄

Весільне оформлення


Весілля є одним із ключових подій всього життя. Тому до нього потрібно підготуватися заздалегідь, продумуючи кожну деталь. На підготовку йде дуже багато часу та сил. Якщо ви не бажаєте витрачати багато енергії на оформлення весілля, тоді ви можете звернутися за допомогою до нашої компанії. У нас працюють майстри своєї справи, які готові підготувати весільний декор за найвищим розрядом. Весільне оформлення - це завдання, з яким наші флористи готові впоратися в необхідні для вас терміни.

 

 

Професійне весільне оформлення від DonPion

Гармонійне та вишукане оформлення весіль під силу лише творчим людям із великим досвідом. У нашій компанії працюють флористи-декоратори, які за багато років своєї роботи встигли реалізувати велику кількість проектів з підготовки весіль. Наша весільна флористика у Києві відрізняється багатогранністю та широким охопленням. Ми готові запропонувати клієнту унікальне оформлення з використанням екзотичних та імпортних квітів. Руками наших професіоналів будуть створені унікальні композиції будь-яких розмірів та форм.

 

 

Чому варто замовити послуги флориста на весілля у нас

Весільна флористика та декор – це наший професійний напрямок діяльності. У цьому випадку ми використовуємо всі свої ресурси для створення унікального декору з безлічі різних квітів та рослин.

Серед інших наших переваг необхідно виділити:

  • робота наших фахівців перевершить усі ваші очікування;
  • виконуємо оформлення в єдиному стилі, де кожна деталь знаходиться на своєму місці, а різні декоративні елементи гармонійно поєднуються як за формою, так і за кольором;
  • прикрашений нами весільний кортеж справить справжній фурор на всіх гостей та молодят;
  • ми втілюємо у життя унікальні та креативні ідеї з урахуванням бюджету замовника.

Якщо ви хочете, щоб ваше весілля було незабутнім, то відповідно до цього дня необхідний барвистий декор. Зробити це можна за допомогою флористичного салону DonPion.

 

 

Важливі деталі у весільній флористиці та декорі

Весільна флористика є тонким напрямком, де для кожної деталі приділяється дуже багато уваги. Щоб все виглядало ідеально наші спеціалісти:

  • розробляють дизайн бутоньєрки;
  • створюють окрему концепцію прикраси весільного кортежу;
  • незвичайним чином прикрашають стіл, де сидітимуть молодята;
  • думають над тим, як у єдиному стилі оформити столи та стільці, за якими сидітимуть гості;
  • пропонують унікальну концепцію для оздоблення весільної арки;
  • використовують цікавий та барвистий декор для прикраси банкетного залу.

Якщо упустити один із цих моментів, тоді вся загальна картина святкування весілля може виглядати не закінченою. Тому наші майстри працюють окремо над кожною деталлю, а також дивляться на те, щоб усі ці деталі разом виглядали гармонійно та презентабельно.

 

 

Для чого потрібне весільне оформлення

Весілля – це захід, який об'єднує союзом двох людей на все їхнє подальше життя. Тому відсвяткувати це свято необхідно по-особливому. Саме для цього і створюється затишна, романтична і красива обстановка, в якій гості, що зібралися, можуть разом порадіти за утворення нової родини. Багато весіль святкують два дні. На них запрошуються найдорожчі та близькі люди, а тому для них хочеться створити урочисту та приємну обстановку для святкування. Також весільне оформлення дуже важливе для самих молодят, які хочуть, щоб цей день запам'ятався їм на все життя, а фотографії, які вийдуть на тлі красивого оформлення, виглядали найоригінальнішими та найяскравішими.

 

 

Приклади робіт

При замовленні весільного оформлення ви можете переглянути наші приклади робіт і вибрати підходящий варіант для оформлення весілля. Якщо ви хочете створити оригінальне декорування, тоді ви можете пропонувати свої ідеї або наші флористи розроблять спеціально для вас оригінальну концепцію оформлення весілля.

 

Консультації по весільному оформленню Call/Viber: +380673113355 / +380443232818 або пишіть shop@donpion.ua

 

 

 

 

 

 

 

Доставка квітів у всі райони Києва:
Доставка квітів в інші населені пункти: