Наверх ˄

Оформлення Halloween


Хелловін - популярне свято на Заході. Нещодавно в нашій країні це свято також відзначалося в широкому масштабі. Можливо, українці не дотримуються всіх його традицій, але багато хто бере участь у костюмах. Вони проходять у своєрідному стилі, який у більшості випадків має похмурий і жахливий відтінок. Однак, так що сама вечірка була веселою та галасливою, всі її учасники одягаються у яскраві костюми, незвичайні аксесуари та розважаються.

Щоб влаштувати такі вечірки, Хелловін декор відіграє особливу роль. Саме з його допомогою досягається таємнича атмосфера, яка притаманна цьому свято.

 

Оформлення на Хелловін від DonPion

Наша компанія пропонує послуги для дизайну приміщень для відпочинку всіх святих. Ми пропонуємо декор високої якості для Хелловіна, щоб придбати в Києві. Якщо ви хочете самостійно прикрасити кімнату, ви можете придбати все необхідне для цього. У продажу ви можете знайти стилізований:

 • гарбуз;
 • свічники;
 • павутина;
 • Магічні капелюхи;
 • декоративні віники;
 • Букети сухих квітів;
 • Інші елементи декору.

У нас є професійні працівники, які використовують продукцію з високоякісних матеріалів у роботі. Наш творчий підхід дозволяє замовити дизайн вечірки, щоб вона була зроблена в одному стилі та створила сильне враження на гостей.

 

Особливості декору на день святих

Оскільки свято на Хелловін безпосередньо пов'язане з темними силами, прикраса кімнати здійснюється у відповідному стилі. Особливості декору кімнати полягають у тому, що він прикрашений незвичайними красивими продуктами та конкретними атрибутами, які можуть надати атмосфері страхітливий вигляд.

В основному, чорні та білі тони використовуються для прикраси. Контрастні рішення також виглядають чудово, коли яскравий декор помаранчевого, червоного або іншого вогненного відтінку використовується на чорному тлі.

 

Гарбузовий дизайн

Інтегральний елемент декору в цьому випадку - гарбуз. Часто очі, ніс і рот вирізаються в ньому, щоб зробити приголомшливе обличчя. Для більшого ефекту вся її м'якоть вирізається всередині гарбуза і там вставляється свічка.

Також гарбуз можна додатково прикрашати різними елементами. Різні виглядають дуже добре:

 • іскри;
 • металеві деталі;
 • блискітки;
 • стрічки.

Крім того, гарбуз можна пофарбувати різними кольорами або насичувати ще більше його природного помаранчевого кольору. З гарбуза ви можете легко створити вазу, наповнивши її красивими сухими квітами або свіжими квітами. Для того, щоб гарбуз став повноцінною вазою для свіжих квітів, її внутрішні стіни слід зміцнювати лакам. На гарбузі ви також можете вирізати різні написи, які є тематичними для цього свята.

 

Cолодкі столи у стилі Хеловіну

Прикраси святкового столу на Хелловін починаються з вибору елементів, таких як:

 • скатертина;
 • паперові серветки;
 • посуд;
 • декор для робочого столу.

Більшість цих елементів можна зробити незалежними. Основна особливість полягає в тому, що вся порція повинна відбуватися таким чином, щоб створити дивовижне середовище. На столі необхідно розмістити невеликі та глибокі тарілки, в яких підійдуть і холодна закуска, і гарячі страви.

Важливо пам’ятати, що Хелловін в першу чергу асоціюється з солодощами. Тому на столі має бути якомога більше солодощів. Для них ви можете підготувати тематичні кошики або тарілки, які можна прикрашати страхітливими малюнками. Щоб прикрасити стіл, ви також можете використовувати вази з сушеними квітами або свіжими квітами. Як свіжі квіти, ви можете вибрати троянди, бутони, які будуть намальовані фіолетовим або чорним. Будь -які квіти в темних відтінках стануть чудовим доповненням до декору солодкого столу на Хелловін.

 

Оформлення зали

Хелловіну приділяється багато уваги дизайну залу, де відбудеться костюмна вечірка. Недостатньо просто наповнити зал тематичними аксесуарами, щоб приємно проводити час у ньому. Зрештою, неправильний вибір декоративних елементів може призвести до того, що кімната не буде виглядати привабливо і несмачно.

Довіряючи декору залу, завжди стоїть творчі та креативні особистості. Це такі люди, які працюють у нашій компанії. Ми готові створити оригінальний декор у певному стилі. Завдання наших співробітників -це не лише придбання декору високої якості, але й його поєднання та вибору таким чином, щоб отримати гармонійну картину, яка, незважаючи на страхітливі деталі, порадує око.

Для прикраси залу наші експерти використовують елементи, виготовлені з високоякісних матеріалів. Для декору вони обов'язково використовуються:

 • справжні гарбузи;
 • казкові вогні;
 • кулони;
 • банер;
 • повітряні кулі з тематичними малюнками та написами.

Наші експерти також створять яскраву та багату зону фото. Особлива увага приділяється його дизайну, оскільки у свято він стане головним фоном для фотографій та селфі.

Для прикраси ми також використовуємо підвісний декор. Під стелею ми можемо повісити ліхтарі або гірлянди. Оскільки приміщення в основному створить затінену та приглушене атмосферу, тому свічки є відповідним атрибутом для такого свята. Для прикраси ми використовуємо воскові свічки або створюємо оригінальні гарбузові світильники.

Якщо ви хочете придбати декор на Хелловін в Україні, ви можете розглянути всі варіанти нашого веб -сайту. За бажанням ви можете замовити послуги наших фахівців, які на свято на Хелловін створять відповідну атмосферу в кімнаті, використовуючи тематичний декор. Для прикраси приміщення ми використовуємо лише високоякісні матеріали та оригінальні аксесуари.

 

Консультації з оформлення до Halloween Call/Viber: +380673113355 або пишіть shop@donpion.ua

 

Доставка квітів у всі райони Києва:
Доставка квітів в інші населені пункти: