Наверх ˄
Фільтри
×
Ціна
Сортування
×

Гвоздика (Діантус)

Фільтри
Ціна
Сортувати по:

Гвоздика: що за квітка

Ансамбль чарівних гвоздик – відмінне рішення для різноманітних урочистостей. Ці чарівні квіти чудовим чином поєднують привабливу жіночність і брутальний чоловічий початок.

Мереживні гвоздики чудові в повністю розкритому вигляді і в закритих бутонах. Квіти можуть тривалий час перебувати у вазі, зберігаючи естетичний вигляд. Купити квіти гвоздики у Києві пропонує флористичний салон DonPion.

Гвоздика відома різноманіттям відтінків: білих, червоних, коралових, рожевих, бордових, лавандових. Нові сорти можуть бути представлені рідкісними екзотичними тонами: салатовим, бузковим, синім, оранжевим.

Бутони рослини ефектно виглядають у монокомпозиціях, і в строкатих міксах. Селекція подарувала величезну кількість сортів, у різноманітті яких будь-хто знайде варіант до душі.

 

На які свята дарують гвоздики

Гвоздика - одна з найбільш популярних та затребуваних рослин. Її ажурні пелюстки, ненав'язливий квітково-деревний запах, і вражаюча різноманітність відтінків приводять у невимовний захват.

Сьогодні гвоздика лідирує в розкішних композиціях для різноманітних заходів. Нею прикрашають весільні урочистості, вона є чудовою прикрасою на святах і корпоративних вечорах і фігурує на військових парадах. Досить часто такий подарунок преподносять з приводу перемог у спортивних змаганнях чи досягненнях у науці.

Ці скромні квіти популярні як презент з найрізноманітніших приводів. Ціна на квіти гвоздики DonPion доступна і дозволяє замовити велику кількість рослин в композиції.

 

Доставка гвоздик у Києві

Сором'язливі та ніжні гвоздики завжди в моді і зараз впевнено завойовують ключові позиції на флористичному ринку. Гвоздика в DonPion – це квітка неймовірної краси, яку доречно дарувати як чоловікам, так і жінкам. Магазин запрошує купити гвоздику з доставкою по Києву та області.

 

Асортимент гвоздик в DonPion

Якщо потрібно підібрати креативний та стильний ансамбль за прийнятною вартістю, варто зупинити вибір саме на гвоздиках. Ці багатогранні, яскраві, ефектні квіти займають особливу нішу у колі декоративних рослин, вони стануть центром будь-якого аранжування та бажаним презентом для кожної людини.

Асортимент гвоздик у магазині DonPion широкий та різноманітний. 

Деякі авторські композиції:

Досвідчені майстри салону можуть виконати будь-які бажання клієнтів, надати квітам оригінального, модного вигляду, співзвучно підібрати декор і колірну гаму. Купити квіти гвоздики – найкраще рішення.

 

💎Скільки коштує доставка гвоздик у Києві?

 Ціна доставки гвоздики:

  • ціна придбаного товару перевищує одну тисячу гривень – безкоштовно;
  • ціна придбаного товару нижча за одну тисячу гривень – сто гривень;
  • пункт призначення розташований в межах десяти км. від столиці – двісті гривень;
  • пункт призначення знаходиться далі за десять кілометрів від столиці – розрахунок оплати проводиться за кожен зайвий кілометр.

🥀Як оформити адресне замовлення гвоздик?

На порталі DonPion можна особисто замовити гвоздики з розвезенням посильним додому. Оформити заявку можна також:

❤️Чи можна замовити гвоздики по Київській області?

Магазин DonPion розвозить замовлені гвоздики Київщиною.

Розвезення квітів здійснюється у всіх районах Києва. Скористатися послугами кур'єрської служби - відмінне рішення, якщо:

  • дарувальник та одержувач перебувають у різних місцях;
  • є бажання здивувати раптовим сюрпризом;
  • немає часу на подорож до студії флористики.
читати все згорнути
Доставка квітів у всі райони Києва:
Доставка квітів в інші населені пункти: