Наверх ˄
Фільтри
×
Ціна
Сортування
×

Цитрусові рослини

Фільтри
Ціна
Сортувати по:

Існує багато різних варіантів, як можна прикрасити домашній інтер'єр. Найпопулярнішим способом є використання кімнатних рослин. Що може бути краще, ніж утримувати домашні цитрусові дерева, які заряджатимуть своєю естетикою і додатково радуватимуть своїми яскравими та соковитими плодами. Їх не так складно доглядати, як здається на перший погляд. Попри те, що в природі такі рослини ростуть у південних країнах, їх можна вирощувати в домашніх умовах.

Кімнатні цитрусові дерева прикрасять домашній або офісний інтер'єр, створивши затишок і привабливу робочу обстановку. Вони заряджатимуть своєю сонячною енергією та підніматимуть настрій. Такі плодові рослини стануть чудовим подарунком для близької людини з приводу.

 

Цитрусові рослини від «DonPion»

Флористичний салон «DonPion» пропонує вибрати тропічні рослини, які будуть приносити вам плоди. У нас можна купити цитрусові кімнатні рослини за доступною вартістю і різних видів. У продажу можна побачити такі види цитрусових рослин як:

Більшість із нас закуповують цитрусові в магазині та гадки не мають, що їх можна спробувати виростити самостійно на підвіконні. Плодів вийде невелика кількість, але вам сам процес принесе максимальну радість. Адже коли ви побачите свій перший результат у вигляді цитрусових плодів, то ви відчуєте гордість і задоволення.

 

Які цитруси рослини найкраще вирощувати для новачків

Якщо ви хочете бачити у своєму інтер'єрі цитрусові кімнатні рослини, але ніколи до цього не займалися їх вирощуванням, то вам краще починати з:

  • лайма;
  • лимона;
  • каламондину.

За цими рослинами не складно доглядати, тому що вони не дуже вибагливі. До того ж вони цвітуть більше ніж один раз на рік. При вирощуванні цієї рослини ви отримуватимете плоди різного кольору та розмірів.

Якщо ви займаєтеся вирощуванням цитрусових вперше, то ви також можете звернути увагу на мандарин та апельсин. Ці рослини вимагають трохи більше знань про те, як їх потрібно доглядати.

Такі цитрусові домашні рослини, як кумкват, вже буде виростити складніше. Для їхнього росту потрібно підтримувати оптимальну температуру протягом усього періоду утримання. Це необхідно для того, щоб рослина зацвіла і почала давати плоди. У домашніх умовах зробити це досить складно, а тому під такі рослини потрібно вже споруджувати оранжерею або теплицю, щоб підтримувати стабільну і високу температуру.

Щоб досягти плодоношення грейпфрута, для нього необхідно забезпечити досить великий простір. Тому вирощування таких рослин підійде для людей із просторими та великими кімнатами.

Особливість вирощування та догляду за цитрусовими рослинами полягає в тому, що вони почнуть вам плодити тільки через кілька років після їх посадки. Складність цього процесу полягає в тому, що рослину, яка була посаджена і вирощена з кісточки, необхідно прищепити. Якщо цього не зробити, процес появи плодів може затягтися до 10 років. При виборі також слід врахувати те, що не в усіх рослин плоди є їстівними.

Для активного та здорового росту рослин для них насамперед необхідно забезпечити яскраве освітлення та високу температуру. Адже вони прибули до нас із південних країн. Виставляти рослини необхідно на підвіконнях, що знаходяться зі східного та південного боку. У теплу пору року можна виносити на балкони або ставити на відкриті тераси. При цьому важливо врахувати, щоб тут не було протягів. Якщо не забезпечити достатню кількість світла, то почне опадати листя. Температура для цитрусових у літній період становить від 22 до 26 градусів.

Усі цитрусові без винятку люблять добрий полив. Його потрібно здійснювати в той момент, коли ґрунт починає трошки просихати. Якщо поливати дуже часто, то внаслідок вологого ґрунту, коріння підгниватиме. У приміщенні з низьким рівнем вологості листя необхідно додатково обприскувати.

читати все згорнути
Доставка квітів у всі райони Києва:
Доставка квітів в інші населені пункти: