Наверх ˄

Оформлення корпоративу


Корпоративи, які компанії влаштовують для своїх співробітників, проходять лише кілька разів на рік. Тому до них варто підготуватися як слід. На проведення корпоративу ціна може залежати від багатьох факторів, але її варто заплатити. Адже якість проведення цього заходу говоритиме про те, наскільки компанія дбатиме про своїх співробітників.

 

Оформлення корпоративу – запорука чудового заходу

При організації корпоративів насамперед необхідно звернути увагу на прикрашання приміщення. Грамотне оформлення корпоративу дозволить створити незабутнє свято для всіх гостей.

Для ваших колег по роботі ви піднімете настрій та влаштуєте для них феєричну вечірку, яка буде наповнена яскравими новорічними інсталяціями у вигляді фотозони ялинки та прикрашеного святкового столу. Про це подбає компанія «Don Pion», яка вже багато років займається такими послугами.

 

Правила створення чарівного антуражу приміщення

Оформлення корпоративного свята здійснюється за рядом правил, які дотримуються найкращі декоратори світу:

  • стиль у приміщенні створюється з урахуванням тематики свята;
  • декорування включає лише якісні матеріали;
  • використовуються свіжі букети кольорів;
  • у прикрасі приміщення не допускається використання зайвих елементів;
  • використовуються яскраві деталі декору;
  • враховуються усі побажання замовника.

Для створення унікального дизайну приміщень всі елементи повинні поєднуватися між собою по кольоровій гамі.

 

Як прикрасити місця проведення заходів?

Для декорування приміщень необхідно спочатку визначитися зі стилем приміщення має бути прикрашене в одному стилі з детальним опрацюванням навіть найдрібніших деталей. Декор корпоративних заходів може відповідати специфіці компанії та її фірмовому стилю.

Для прикраси приміщення вибираються стіни, стелі, святковий стіл, центральний вхід, вікна та багато іншого.

 

Як оформити тематичний корпоратив?

Великою популярністю користується тематичне оздоблення приміщень, де використовуються зображення різних персонажів. Вони можуть бути виготовлені у вигляді інсталяцій, а також бути присутніми на принтах скатертин, серветок, штор і т.д. На такі вечірки співробітників можна запросити у костюмах, які відповідатимуть обраній тематиці.

 

Оформлення корпоративів від Donpion

Якщо вас цікавить тематичне та нешаблонне оформлення корпоративів, то за цією послугою ви можете звертатися до нашої компанії. Ми допоможемо підготувати приміщення до новорічного свята з використанням інтерактивних фотозон та встановленням гарно вбраної ялинки.

Наша компанія допоможе організувати для вашого колективу казкову новорічну атмосферу, яка надовго залишиться у пам'яті кожного, хто візьме участь у цьому заході.

 

Консультації з оформлення корпоративу Call / Viber: +380673113355 / +380443232818 або пишіть shop@donpion.ua

 

Доставка квітів у всі райони Києва:
Доставка квітів в інші населені пункти: